PAŹDZIERNIKOWA PROMOCJA PODNOSZENIA POWIEK PLAZMĄ !

Tylko w październiku podnoszenie opadających powiek przy użyciu plazmy w cenie 650zł – zamiast 850zł ? .
Zapisy telefoniczne lub za pośrednictwem fb.
Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty

 

Zabieg wykonujemy za pomocą niemieckiej plazmy – urządzenia o najlepszych i najbardziej zaawansowanych parametrach z certyfikatem medycznym. Zabieg wykonuje się urządzeniem z generatorem plazmy zakończonym igłą, która bez konieczności kontaktu ze skórą, emituje łuk elektryczny przyczyniający się do „odparowania” nadmiaru skóry.
MikroPlazma poprzez działanie energii cieplnej stymuluje produkcję nowego kolagenu, który odpowiedzialny jest za napięcie, jędrność i elastyczność skóry poddanej zabiegowi. Działa precyzyjnie w obrębie naskórka nie uszkadzając przy tym skóry. Efektem działania generatora plazmy jest obkurczenie skóry co w konsekwencji prowadzi do uniesienia powiek oraz redukcji zmarszczek. Najbardziej widoczne zmiany uzyskiwane są na powiekach w przypadku wiotkiej skóry. Poprawa następuje już w trakcie zabiegu. Doskonałe i natychmiastowe efekty uzyskuje się tym zabiegiem także w przypadku zmarszczek np. kurzych łapek.
Na obszar objęty zabiegiem stosuje się znieczulenie miejscowe, przy użyciu dostępnych kremów, ze środkiem znieczulającym.
Po zabiegu zaleca się stosowanie kremów przyspieszających regenerację skóry i redukujących rumień oraz chronienie skóry przed promieniowaniem słonecznym.
Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie strupki, które utrzymują się 5-7 dni. Drugiego i trzeciego dnia możliwe jest wystąpienie niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia okolicy poddanej zabiegowi.
Ilość zabiegów: 1-3