Mikrodermabrazja diamentowa

 

Mikrodermabrazja to kontrolowane złuszczanie naskórka za pomocą głowic diamentowych. Zabieg polega na jednoczesnym pocieraniu i zasysaniu skóry i jest całkowicie bezbolesny. Takie oczyszczanie twarzy powoduje usunięcie zrogowaciałego naskórka, który jest blokadą m.in. przy wchłanianiu się substancji odżywczych z kosmetyków. Dzięki temu procesowi aplikowane później substancje wnikają głębiej i w większej ilości.
Mikrodermabrazja powoduje pobudzenie procesów produkcji kolagenu i elastyny. Od zewnątrz wygładza powierzchnię oraz poprawia koloryt skóry, natomiast poprzez stymulację sprawia, że skóra „wypełnia się” od środka.
Mikrodermabrazja jest świetnym zabiegiem upiększającym dla skór problematycznych (blizny,rozstępy, przebarwienia, rozszerzone pory), jak i jednym z najbardziej skutecznych zabiegów odmładzających.
Mikrodermabrazja polecana jest osobom borykającym się z nieestetycznymi przebarwieniami, rozstępami czy bliznami widocznymi na skórze. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest także nadmierne wydzielanie sebum, głębokie zaskórniki oraz rozszerzone pory. Na mikrodermabrazję mogą zdecydować się także osoby z cerą dojrzałą. Usunięcie wierzchnich warstw naskórka spłyci zmarszczki i zredukuje zmiany spowodowane fotostarzeniem.
Seria: 3-10 w odstępach 7-14 dni